Datum: 1. 3. 2014

Radamel Falcao přestupoval do AS Monaka jako jedna z největších útočných hvězd světa. Kolumbijec je pověstný kanonýr a to koneckonců potvrzoval i v Ligue 1, tedy alespoň do té doby, než přišlo ošklivé zranění, kvůli kterému už nějaký ten pátek nehraje.

Na svůj první gól ve francouzské lize se Falcao načekal pouhých 87 minut. Přesně takový čas svítil v úvodním zápase Monaka na půdě Bordeaux, když se Radamel poprvé trefil. V 87. minutě utkání zvyšoval na 2:0 a dal tak konečnou tečku za prvními třemi body.

Na svoji první trefu tedy moc dlouho nečekal a zde se můžete podívat, jak první Falcaův gól ve francouzské lize vypadal. Pomohlo mu sice i trochu štěstí, ale to k fotbalu patří. Falcao svoji šanci dokázal s přehledem využít a ihned po vstřeleném gólu k němu přiskákali všichni spoluhráči, aby mu pogratulovali k premiérové trefě.