eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: Že by se na Falcaovi podepsalo zranění? Na tréninku si dovolil i nůžky!

Autor:
Datum: 14. 10. 2014

Všechny nejprestižnější evropské soutěže se co nevidět rozeběhnou a to je veliký důvod k radosti pro kolumbijského ostrostřelce v barvách Monaka Radamela Falcaa. Ten kvůli vážnému zranění přišel o téměř celou loňskou sezónu a teď už je neuvěřitelně natěšený na svůj první ostrý zápas skoro po roční pauze.

Radost mu také může dělat fakt, že jeho spoluhráči i bez jeho přítomnosti na hřišti obsadili druhou pozici v Ligue 1 a podívají se do Champions League. Tam se představí už se svojí uzdravenou hvězdou, která opět může zazářit nejen ve francouzské lize, ale právě i v evropských pohárech.

A jestli se na Falcaovi dlouhá absence podepsala? V přípravě rozhodl jediným gólem zápas s Arsenalem a na tréninku odvádí rovněž výbornou práci. Podívejte se na video z tréninku monackého celku, kde můžete jasně vidět, že zakončování v podání tohoto Kolumbijce je stejná pohádka jako dříve. Dokonce se nebál vystřihnout nůžky.

-Michael Chvoj-
(foto: youtube.com)

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace