Falcao straší Čecha ještě teď. Od loňského finále dostal 4 góly jen jednou

Datum: 29. 7. 2013

Chelsea – Manchester United 5:4p (4. kolo Ligového poháru, říjen 2012)

Zatímco proti Atléticu pustil Čech čtyři branky za devadesát minut hry, proti Manchesteru kapituloval čtyřikrát až po sto dvaceti minutách, protože v rámci anglického Ligového poháru se po remíze 3:3 v normální hrací době prodlužovalo. Na rozdíl od duelu v Monaku to však tentokrát mělo šťastnější konec a do dalších bojů postoupila Chelsea.

Na konci srpna byl gólman Blues nejvíce nešťastný z Falcaa, tentokrát dělal české reprezentační jedničce největší problémy jeho kapitánský protějšek na druhé straně Ryan Giggs, který mu dal dva góly. Nejprve otevřel skóre po chybě v rozehrávce a v závěru jej také uzavřel přesnou ránou z pokutového kopu. Další trefy United zaznamenali Javier Hernandez společně s Nanim.